Buna ziua!as vrea sa va intreb si eu un lucru.mi am schimbat laptop-ul si mi am pierdut username-ul inclusiv si parola..cum imi pot face din nou cont pe regie?multumesc anticipat
Recuperare cont

Intra pe link-ul de mai jos si urmeaza pasii pentru recuperare:
http://www.eregie.pub.ro/index.php?pgc=cont_pierdut
nu mergeSuparat...linku nu l gaseste...si site ul eregie.pub.ro este in constructii..
Site-ul NU este in constructie

Versiunea care iti apare ca e in constructie este cea externa (accesata prin internet).
Cea accesibila pe retea functioneaza fara probleme.

Deconecteaza-te de la internet (vezi sa nu accesezi internetul via un wireless sau via o conexiune mobila).
AM si eu o problema stau in P26 si nu pot acesa reteaua imi da ca e limited or no conectivity... am tot incercat sa vad daca are placa de retea ceva dar nu. am tot incercat sa o scot sa vad daca pot sa modific ceva si nu stiu ce sa ii mai fac Neutru
Tocmai s-a rezolvat problema. Era un switch blocat de aia nu va mergea reteaua.
Salut, stau in U4 si  imi da ca e limited or no conectivity, cum fac sa rezolv problema? Ms
Nu avem nicio legatura cu reteaua de internet din caminele U1-6. Cel mai bine ia legatura cu administratorul de acolo, probabil e vreun switch cu probleme si nu mai ai legatura catre serverul principal.

Ne pare rau ca nu te putem ajuta in aceasta problema.
Raspunde
Urmareste-ne pe Facebook: subtitrari pentru filme noi, evenimente interesante si bancuri hazlii. Like!